Aktualności
3 pytania do... Bartłomieja Sitka, Ambasadora e-Skills for Jobs 2014
20.05.2014
Żadna inna branża nie oferuje takiej elastyczności jak IT. W przypadku np. programowania, aby rozwijać swoje umiejętności, nie potrzebujemy ani drogiego sprzętu, ani rozbudowanej infrastruktury. Wystarczy w zupełności dostęp do Internetu i zapał do pracy.
więcej »
3 pytania do... Marty Skassa, Ambasadorki e-Skills for Jobs 2014
14.05.2014
Poznajcie Martę Skassa, która jest ambasadorem programu e-Skills for Jobs 2014. Marta jest "informatycznym samoukiem". Studiowała Lingwistykę stosowaną na UW. W jej pracy duże znaczenie ma ogólne obycie z komputerem, obsługa różnego rodzaju programów i aplikacji, umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie i zainteresowanie nowymi technologiami.
więcej »
Kreatywność na start - rusza konkurs "Mój cyfrowy świat"
12.05.2014
Rusza konkurs graficzny "Mój cyfrowy świat" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs organizowany jest przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki, a inspirowany projektem eSkills for Jobs 2014, popularyzującym umiejętności cyfrowe i profesje z nimi związane wśród młodych ludzi.
więcej »
Neelie Kroes o umiejętnościach cyfrowych
25.04.2014
Bez względu na to jaki wybierzesz zawód - umiejętności cyfrowe czyli informatyczne na pewno Ci się przydadzą - zwraca się do kobiet i dziewczyn Neelie Kroes, Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej i komisarz europejski ds. agendy cyfrowej w urzędującej Komisji Europejskiej podczas ICT Day 2014.
więcej »
Konferencja w Atenach inaugurująca program e-Skills for Jobs 2014
16.04.2014
W dniu 6 maja w Atenach odbędzie się konferencja "e-Skills for Jobs 2014 Grand Event" inaugurująca rozpoczęcie tegorocznej edycji programu e-Skills for Jobs.
więcej »
Dołącz do naszej strony na Facebooku
16.04.2014
Uruchomiliśmy nasz profil e-Skills for Jobs na portalu społecznościowym Facebook. Dołącz do niego, dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany o najnowszych wydarzeniach programu, takich jak: dni otwarte w firmach z sektora ICT i spotkania z Ambasadorami programu.
więcej »
Partnerzy