Aktualności
3 pytania do... Karoliny Ślusarczyk, Ambasadorki eSkills for Jobs
08.06.2016
Poznajcie Karolinę Ślusarczyk, ambasadorkę eSkills for Jobs, która pracuje jako młodszy programista w firmie Motorola Solutions Systems Polska. Pełni również funkcję testera. Jednocześnie studiuje na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności z zakresu programowania, sieci oraz systemów operacyjnych.
więcej »
Już niebawem spotkanie w Allegro w Poznaniu
08.06.2016
Już niebawem uczniowie z Kalisza i Poznania odwiedzą Allegro. Będą mogli porozmawiać z pracownikami, na czym polegają ich zawodowe obowiązki. Sprawdzą również, jakie umiejętności cyfrowe potrzebne są na różnych stanowiskach.
więcej »
Uczniowie odwiedzą Centrum Zarządzania Siecią EmiTel w Krakowie
07.06.2016
Już niebawem, 8 i 9 czerwca, uczniowie krakowskiego Zespołu Szkół Energetycznych zobaczą, jak wygląda praca w Centrum Zarządzania Siecią EmiTel.
więcej »
Za nami drugie w tym roku spotkanie w WWSI
03.06.2016
Ponad 70 uczniów z XIII Liceum Ogólnokształcącego im płk. Lisa-Kuli, XXIII LO im. Marii Curie-Skłodowskiej z Warszawy oraz LO im. Wojska Polskiego z Nowego Dworu wzięło udział w drugim w tym roku spotkaniu w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.
więcej »
YouthSpark Live i eSkills for Jobs, czyli relacja ze spotkania w Microsoft
02.06.2016
Blisko 150 osób uczestniczyło w spotkaniu YouthSpark Live w Microsoft, które odbyło się przy współpracy z eSkills for Jobs.
więcej »
Już wkrótce drugie w 2016 spotkanie w WWSI
02.06.2016
Już jutro licealiści znów odwiedzą Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w ramach programu eSkills for Jobs.
więcej »
Partnerzy