Ambasadorzy

Ambasadorem Projektu w wymiarze europejskim jest Pan Włodzimierz Marciński, Lider Cyfryzacji w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Ważnymi Ambasadorami e-Skills for Jobs 2014 są również młodzi ludzie, którzy już znaleźli swoje miejsce w biznesie, między innymi dzięki kompetencjom cyfrowym. Liczymy, że staną się oni inspiracją dla kolejnego pokolenia.

Włodzimierz Marciński, Lider Cyfryzacji, pełnomocnik ministra administracji i cyfryzacji ds. rozwoju kompetencji cyfrowych

Pan Włodzimierz Marciński jest informatykiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy w administracji publicznej, współtwórcą systemu informatycznego w MSZ, członkiem Komitetu Informatyki PAN.

więcej »

Karolina Ślusarczyk, młodszy programista w firmie Motorola Solutions Systems Polska

Karolina Ślusarczyk, ambasadorka eSkills for Jobs 2016, studiuje na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej i jednocześnie pracuje w firmie Motorola Solutions Polska. W swoim zespole pełni funkcję zarówno programisty, jak i testera.

wiecej »

 

 
Małgorzata Pielacha, Project Manager w Microsoft

Małgorzata Pielacha jest ambasadorką eSkills for Jobs 2015 i pracuje w Microsoft na stanowisku Project Managera. Studiowała w Szkole Głównej Handlowej, umiejętności z zakresu IT zdobywała także samodzielnie. Jej praca polega przede wszystkim na współpracy z innymi ludźmi, zarówno ze strony biznesu, jak i specjalistów IT.  

więcej »

Julia Rozenberg, stażystka w Microsoft Consulting Services

Julia Rozenberg jest ambasadorką eSkills for Jobs i stażystką w Microsoft Consulting Services. Umiejętnie łączy pracę z nauką. Ukończyła studia inżynierskie na Politechnice Gdańskiej.

wiecej »

 

Bartłomiej Sitek, pracuje w firmie Cerego Japan na stanowisku Software Engineer

Bartłomiej Sitek, absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, pracuje w firmie Cerego Japan na stanowisku Software Engineer.

więcej »

Justyna Łojas, Java Software Engineer w firmie Motorola Solutions Systems Polska

Justyna Łojas pracuje firmie w Motorola Solutions Systems Polska na stanowisku Java Software Engineer. Ukończyła Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie na kierunku Informatyka Stosowana, Wydział EAIiE.

więcej »

Ewa Kasiniak pracuje w firmie informatycznej MIS S.A. na stanowisku Kierownika Zespołu Testów

Ewa Kasiniak studiowała astronomię, ale gdy dostrzegła, w jaki sposób technologia informatyczna może wspomagać prace w różnych dziedzinach, zdecydowała się na karierę w informatyce.

więcej »

Łukasz Kurek, Kierownik Rozwoju Usług w firmie informatycznej mis24.pl

Łukasz Kurek jest Kierownikiem Rozwoju Usług w firmie informatycznej mis24.pl. Odpowiada za kierowanie wytwarzaniem, dostarczaniem oraz rozwojem produktów i usług firmy zgodnie z wymaganiami klientów.

więcej »

Natalia Czapska, Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Natalia Czapska wciąż jeszcze studiuje na Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki, ale już podjęła pracę w firmie Domański Zakrzewski Palinka sp. k. w dziale IT Helpdesk.

więcej »

Kamil Sienkiewicz, programista w Motorola Solutions Systems Polska

Kamil Sienkiewicz jest jednocześnie studentem na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz programistą Javy w Motorola Solutions Systems Polska. Zajmuje się tam tworzeniem oprogramowania wykorzystywanego do komunikacji służb rządowych m.in. w policji, pogotowiu i wojsku.

więcej »

Urszula Kałuska, Software Engineer, IBM

Urszula Kałuska pracuje w firmie IBM na stanowisku Software Engineer. Jest członkiem zespołu, który zajmuje się licencjonowaniem produktów IBM.

więcej »

Łukasz Foks, Menadżer kategorii Windows i Urządzenia z Windows, Microsoft

Łukasz Foks pracuje w firmie Microsoft na stanowisku Menadżera kategorii Windows i Urządzenia z Windows.

więcej »

Kamil Nagaj, IBM BTO Business Consulting Services

Kamil Nagaj pracuje w firmie IBM BTO Business Consulting Services w Krakowie, gdzie jego zadaniem jest zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych, na których pracują księgowi IBM dla 3 dużych klientów.

więcej »

Marcin Marczewski, IBM Polska (IBM Poland Software Lab)

Marcin Marczewski pracuje w firmie IBM Polska (IBM Poland Software Lab) na stanowisku Senior DB2 & BigData Consultant

więcej »

Monika Nowak-Toporowicz, Dyrektor ds. Technologii, UPC Polska.

Monika Nowak-Toporowicz, Dyrektor ds. Technologii, UPC Polska odpowiada za kierowanie sześćdziesięcioosobowym zespołem inżynierów różnych specjalizacji zajmujących się dostarczaniem usług IT. Jej zadaniem jest także wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

więcej »

Konrad Skórczyński, Starszy Kierownik Centrum Wsparcia Technicznego w firmie UPC Polska Sp. z o.o.

Konrad Skórczyński, Starszy Kierownik Centrum Wsparcia Technicznego w firmie UPC Polska Sp. z o.o. odpowiada za kompleksową pomoc techniczną dla wszystkich klientów UPC Polska oraz za wsparcie techników i instalatorów.

więcej »

Rafał Nowicki, Menedżer Projektu, Pion Bankowo-Finansowy, Sygnity

Rafał Nowicki pracuje na stanowisku Menedżera Projektów w Pionie Bankowo-Finansowym w poznańskim oddziale firmy Sygnity SA. Główne wyzwania, którym dziś stawia czoła, związane są z prowadzeniem projektów informatycznych dotyczących systemów bankowych.

więcej »

Partnerzy