Baza wiedzy
Wybrane uczelnie techniczne w Polsce: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie - uczelnia może pochwalić się bogata ofertą edukacyjną: 59 kierunków do wyboru, w tym ponad 200 specjalności. Liczba studentów wynosi ponad 35 000 (dane z listopada 2015). AGH zajmuje trzecie miejsce wśród polskich uczelni technicznych w Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy 2015"
Dla osób, które chcą rozwijać swoje e-kompetencje, dostępnych jest wiele szkoleń. Informacje o szkoleniach dotyczących programów i pakietów Microsoft. W ofercie różnorodna, także bezpłatna, oferta edukacyjna.
Dla osób, które chcą rozwijać swoje e-kompetencje, dostępnych jest wiele szkoleń. Kompendium wiedzy o bezpłatnych i płatnych szkoleniach i kursów z różnych dziedzin, w tym informatyki, sygnowane przez Polską Agencję Rozwoju Przemysłowego (PARP).
Tu znajdziesz ofertę pracy dla osób z kompetencjami cyfrowymi: Pracujwit.pl - oferty pracy w tym serwisie dotyczą wyłącznie zawodów związanych z ICT. Aby uprościć wyszukiwanie podzielone są na poszczególne działy tematyczne np. Programowanie/Grafika/kreacja/Testowanie etc.
Tu znajdziesz ofertę pracy dla osób z kompetencjami cyfrowymi: Pracuj.pl - jeden z największych portali, na których można znaleźć oferty pracy, w tym te związane z IT i kompetencjami cyfrowymi. Zawiera także porady dla kandydatów m.in. praktyczne wskazówki do pisania CV, testy kompetencji, informacje o pracodawcach i etc. Pracuj.pl tworzy także raport dotyczący wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach.
Tu znajdziesz ofertę pracy dla osób z kompetencjami cyfrowymi: Pracait.com to portal zawierający oferty pracy z branży IT, a także aktualności i informacje o konferencjach czy szkoleniach.
Tu znajdziesz ofertę pracy dla osób z kompetencjami cyfrowymi: Grafton Recruitment jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się między innymi, w rekrutacjach w sektorze ICT. Można tu znaleźć wiele ofert pracy dla osób z kompetencjami cyfrowymi o różnym poziomie.
Partnerzy