Kamil Nagaj
Kamil Nagaj pracuje w firmie IBM BTO Business Consulting Services w Krakowie, gdzie jego zadaniem jest zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych, na których pracują księgowi IBM dla 3 dużych klientów.

 

Zajmuje się także kontaktami pomiędzy IT a biznesem, starając się tłumaczyć potrzeby biznesowe na rozwiązania IT. Jest również kierownikiem projektów odpowiadającym za wdrożenia systemów, implementację ważnych inicjatyw i koncepcji w swojej organizacji. Dba o ciągłość serwisu informatycznego, dzięki czemu księgowi pracujący w IBM mogą efektywnie wykonywać swoją pracę posługując się szybkimi i stabilnymi systemami. Na co dzień korzysta z wiedzy o sieciach informatycznych - kablowych i bezprzewodowych, środowiskach wirtualnych, takich jak Citrix, standardach ITIL i PMI. Potrzebna mu jest też znajomość zasad zarządzania projektami, wiedza o cloud computing, czyli przetwarzaniu w chmurze, o systemach e-mail takich jak Lotus Notes i Outlook, znajomość technologii VOIP i systemów Windows.
Lubi to, co robi, a to, co robi, stara się robić jak najlepiej. Chce się wciąż dokształcać i poszerzać wiedzę z zarządzania projektami oraz zarządzania serwisem IT.

Przeczytaj wywiad z Kamilem

Partnerzy