Monika Nowak-Toporowicz
Monika Nowak-Toporowicz, Dyrektor ds. Technologii w firmie UPC Polska. Odpowiada za kierowanie sześćdziesięcioosobowym zespołem inżynierów różnych specjalizacji zajmujących się dostarczaniem usług IT. Jej zadaniem jest także wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

 

W przyszłości chciałaby pracować z ludźmi i dla ludzi pokazując im, że technologia to przyszłość nas wszystkich. Jej zdaniem to zawsze technologia powinna służyć ludziom, a nie odwrotnie, natomiast rozwijanie umiejętności cyfrowych jest obecnie koniecznością. Niezależnie od zawodu, który młody człowiek wybierze rozwój e-kompetencji pomoże w szybszym rozwoju kariery i będzie mieć wpływ na komfort jego życia. Na co dzień żyjemy w świecie pełnym technologii i tylko umiejętność ich mądrego wykorzystania pozwoli nam na osiąganie wyznaczanych celów. Dzięki temu, niezależnie od tego, co robimy życie będzie po prostu łatwiejsze.
W jej opinii niezależnie od tego, jak trudne zadanie dostajemy od szefa - nie powinniśmy się zżymać czy załamywać. Tylko takie wyzwania pozwolą nam się rozwijać i odkrywać w nas samych potencjał i możliwości, których wcześniej nie dostrzegliśmy.

Przeczytaj wywiad z Moniką

Partnerzy