Projekty firm partnerskich
Praktyki w MIS'ie
29.04.2014

Przez dwa lata firma MIS współpracowała z Elektronicznymi Zakładami Naukowymi we  Wrocławiu (zespół szkół publicznych, najstarsza we Wrocławiu szkoła kształcąca techników elektroników i informatyków)  organizując praktyki zawodowe dla uczniów.

więcej »
IT Szkoła
15.04.2014

„IT Szkoła" to internetowy, otwarty program przeduniwersyteckich studiów e-learningowych w zakresie teorii oraz zastosowań technologii informacyjno komunikacyjnych (ICT) dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

więcej »
Informatyka+
15.04.2014

„Informatyka+" ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

więcej »
Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera
15.04.2014

Inspirujemy młodych ludzi z małych miejscowości do planowania przyszłości edukacyjnej i zawodowej z uwzględnieniem znaczenia nowoczesnych technologii oraz e-umiejętności.

więcej »
Partners in Learning
15.04.2014

Partners in Learning to globalna inicjatywa Microsoft stwarzająca szkołom możliwość uzyskania legalnego oprogramowania oraz promująca stosowanie przez nauczycieli i wśród uczniów technologii informacyjnych i komunikacyjnych w nauczaniu i uczeniu się, upowszechniająca ciekawe rozwiązania i kontakty między szkołami. W Polsce funkcjonuje i działa od 2004 roku, czyli od momentu podpisania porozumienia pomiędzy firmą Microsoft Polska i Ministerstwem Edukacji Narodowej.

więcej »
Akademia e-Bezpieczeństwa UPC
14.04.2014

Akademia e-Bezpieczeństwa UPC to program obejmujący warsztaty dla rodziców, nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy i hacerzy, stronę edukacyjną na temat bezpieczeństwa w sieci, materiały edukacyjne, badania i akcje wspierające szeroko pojęte bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie.

 

więcej »
Partnerzy