Wydarzenia
Dzień Otwarty w EmiTel - odsłona pierwsza
08.06.2016, Kraków
Jak wygląda teleinformatyka w praktyce? Młodzi ludzie na spotkaniu w siedzibie Centrum Zarządzania Siecią EmiTel będą mogli przyjrzeć się z bliska technologii i urządzeniom teleinformatycznym oraz sprawdzić, na czym polega nadzór nad emisją sygnału radiowo-telewizyjnego.
więcej »
Dzień Otwarty z WWSI 2016 - druga edycja
03.06.2016, Warszawa
Jak budować karierę zawodową na współczesnym rynku pracy? Dlaczego umiejętności cyfrowe są potrzebne niemal w każdej branży? Jak je rozwijać? Poznaj praktyczne wskazówki od osób, których praca na co dzień wymaga kompetencji cyfrowych.
więcej »
Dzień Otwarty w Microsoft YouthSpark Live 2016
30.05.2016, Warszawa
Microsoft zaprasza na Dzień Otwarty pod hasłem rozwijania kompetencji cyfrowych i sposobów wykorzystywania nowych technologii w przyszłej pracy zawodowej.
więcej »
Dzień Otwarty w Philips Lighting
19.05.2016, Piła
Licealiści będą mieli okazję odwiedzić innowacyjną firmę Philips Lighting, która nadaje oświetleniu cyfrowy wymiar. Młodzi ludzie zobaczą, jak z bliska wygląda firma, zarówno pod względem poszukiwanych specjalistów, jak i nowoczesnej produkcji.
więcej »
Dzień Otwarty w Booksy
17.05.2016, Warszawa
Spotkanie w międzynarodowej firmie, której działalność bazuje na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Booksy, dzięki specjalnej aplikacji, pozwala na rezerwację różnego rodzaju usług np. fryzjerskich czy kosmetycznych, o dogodnej dla nas porze. Jakie kompetencje cyfrowe są potrzebne do pracy w start-upie? Jak się tworzy aplikacje? Zajrzyj na stronę: https://booksy.net/pl-pl/
więcej »
Dzień Otwarty z WWSI 2016
12.05.2016, Warszawa
Jak budować karierę zawodową na współczesnym rynku pracy? Dlaczego umiejętności cyfrowe są potrzebne niemal w każdej branży? Jak je rozwijać? Poznaj praktyczne wskazówki od osób, których praca na co dzień wymaga kompetencji cyfrowych. Zapraszamy szkoły na spotkanie z ekspertami IT i ambasadorami eSkills for Jobs do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatycznej.
więcej »
Partnerzy