Wydarzenia
Dzień Otwarty z WWSI - druga edycja
20.11.2015, Warszawa
Jak wygląda współczesny rynek pracy? Dlaczego umiejętności cyfrowe są potrzebne nie tylko w IT, ale także w wielu innych branżach? Jak je wykorzystywać? Wiedza poparta praktycznymi przykładami.
Zapraszamy szkoły na spotkanie z ekspertami IT i ambasadorami eSkills for Jobs do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatycznej.
więcej »
Dzień Otwarty z WWSI
06.11.2015, Warszawa
Jak wygląda współczesny rynek pracy? Dlaczego umiejętności cyfrowe są potrzebne? Jak je wykorzystywać? Wiedza poparta praktycznymi przykładami. Zapraszamy szkoły na spotkanie z ekspertami IT i ambasadorami eSkills for Jobs do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatycznej.
więcej »
Dzień Otwarty w Microsoft
28.10.2015, Warszawa
Dzień Otwarty w Microsoft, czyli praktyczna wiedza na temat umiejętności cyfrowych i skarbnica inspiracji. Przekonaj się, razem ze swoją klasą, że e-kompetencje mogą rozwijać także humaniści.
więcej »
Dzień Otwarty "YouthSpark Live" dla licealistów w Microsoft
21.11.2014, Warszawa
Na pewno słyszeliście o Microsoft, ale teraz jest szansa, aby dowiedzieć się więcej. Jesteście ciekawi, jak wygląda praca w firmie Microsoft? Zapraszamy Waszą klasę na Dzień Otwarty, zorganizowany specjalnie osób chcących rozwijać swoje zainteresowanie IT.
więcej »
Dzień Otwarty w Sygnity
07.11.2014, Poznań
Ciekawi Cię branża IT? Chcesz zobaczyć, jak pracują ludzie z pasją? Sygnity zaprasza licealistów z Poznania na Dzień Otwarty.
więcej »
Dzień Otwarty dla licealistów w Motorola Solutions Systems Polska
23.10.2014, Kraków
Jak wygląda praca w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi? Masz możliwość spytać o to specjalistów z Motorola Solutions, wiodącego producenta tych rozwiązań dla przedsiębiorstw oraz instytucji sektora publicznego. Firma po raz kolejny otwiera dla licealistów drzwi swojej krakowskiej siedziby w ramach e-Skills for Jobs 2014. Spotkaj się z najnowszą technologią i oraz ludźmi, którzy opowiedzą, na czym polegają obowiązki zawodowe specjalistów Motorola Solutions. Serdecznie zapraszamy! Godziny spotkania do ustalenia.
więcej »
Partnerzy